Pasākumu arhīvs

« Februāris 2022 »
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28 

Vidzemes inovāciju nedēļa 2022: 21.-25. februāris

Vidzemes plānošanas reģions 2022. gadā jau ceturto reizi organizēs VIDZEMES INOVĀCIJU NEDĒĻU un aicina uzņēmumus, pašvaldības, organizācijas un citus interesentus Vidzemē un ārpus tās robežām pievienoties organizatoru kopienai, lai piedāvātu inovāciju nedēļas apmeklētājiem izzinošus un vērtīgus pasākumus.

 

Vidzemes inovāciju nedēļa norisināsies no 2022. gada 21. februāra līdz 25. februārim. Tas ir laiks, kad Vidzemē biežāk lietotais vārds ir “inovācija” un kad no jauna sev un citiem pierādām, ka vidzemnieki uzdrīkstaszina kā un rīkojas.

 

Iniciatīvas mērķis ir nemainīgs – stiprināt vidzemnieku inovācijas garu un veidot auglīgu vidi jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, sadarbībai un ideju apmaiņai starp izglītības un pētniecības sektoru, uzņēmējiem un zinātniekiem, nozaru līderiem un sabiedrību, ideju radītājiem un finansētājiem.

 

2022. gada tēma – SIMBIOZE attīstībai un inovētspējai

Uzziņai: http://innovation.vidzeme.lv

 

 

.

Konference "Simbioze: risinājums resursspiedīgos apstākļos"

2022. gada Vidzemes inovāciju nedēļa veltīta simbiozei tās visplašākajā nozīmē. Konferencē "Simbioze: risinājums resursspiedīgos apstākļos" Vidzemes plānošanas reģions vēlas ieskatīties daudzpusīgajās simbiotisko attiecību iespējās un spēkā.

Ko simbiozes principu piemērošana var dot uzņēmuma, organizācijas un kopumā sabiedrības attīstībai un inovētspējai?

Kā ne tikai sadzīvot un izdzīvot, bet kopīgi augt, savā starpā daloties ar pieejamajiem resursiem?

 

Mūsdienās resursu pieejamība ir būtisks pamats inovācijai un izaugsmei, bet pasaulē kopumā piedzīvojam resursu nepietiekamību, tāpēc jo īpaši svarīgi ir pieejamos resursus apsaimniekot gudri un tālredzīgi. Resursi ir ne tikai materiālie resursi un izejvielas, bet arī informācijas, datu, enerģijas, tehnoloģiskie, finanšu un cilvēkresursi. Vēlamies rosināt vidzemniekus apzināties savus resursus, sasakatīt vienam otra stiprās puses un kopīgi stāties pretī izaicinājumiem.

 

Vairāk par konferenci un reģistrēšanās: http://innovation.vidzeme.lv/lv/pasakumi/2022-02-24/simbioze-risinajums-resursspiedigos-apstaklos.html