Pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas, infrastruktūras un nekustamo īpašumu pārvaldības un uzraudzības informācijas sistēmas ieviešana novados

Vidzemes plānošanas reģiona viena no galvenajām funkcijām ir teritorijas attīstības plānošana. Lai šo funkciju pildītu pēc iespējas kvalitatīvāk, VPR ir iesaistījies projektā TAPIS. Tas sniegs būtisku pienesumu VPR un Vidzemes pašvaldību turpmākajā teritorijas attīstības plānošanas darbā. Pašvaldības iegūs iespēju centralizēti saņemt plānošanas procesam nepieciešamos elektroniskos pamatdatus, tādējādi papīra dokumentu aprite tiks aizstāta ar elektronisku dokumentu apriti. Tāpat arī komunikācija ar plānojuma izstrādē iesaistītajām institūcijām un sabiedrību kļūs ērtāka. Iedzīvotāji un komersanti varēs ērti meklēt un saņemt nepieciešamo ģeotelpisko informāciju, iesniegt priekšlikumus, piedalīties sabiedriskajās apspriešanās. Projekta īstenošana uzlabos pieejamību informācijai par teritorijas attīstības iespējām un ierobežojumiem.

lasīt vairāk...

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) jau kādu laiku iesaistījies Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) īstenotajā projektā TAPIS (teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēma). Projekts sniegs būtisku pienesumu VPR un Vidzemes pašvaldību turpmākajā teritorijas attīstības plānošanas darbā. Pašvaldības iegūs iespēju centralizēti saņemt plānošanas procesam nepieciešamos elektroniskos pamatdatus, tādējādi papīra dokumentu aprite tiks aizstāta ar elektronisku dokumentu apriti. Tāpat arī komunikācija ar plānojuma izstrādē iesaistītajām institūcijām un sabiedrību kļūs ērtāka.

31.07.2012

 

Aktualitātes par projekta „Pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas, infrastruktūras un nekustamo īpašumu pārvaldības un uzraudzības informācijas sistēmas”  1. un 2. kārtu.

23.11.2011

Notikumi

«Novembris 2020»
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30