Pasākumu arhīvs

« Marts 2022 »
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Seminārs “Ko tu zini par elektroauto un ūdeņraža auto? Iespējas, izmaksas, pieredze.”

 

Otrdien, 29. martā plkst. 14.00 aicinām interesentus piedalīties tiešsaistes seminārā “Ko tu zini par elektroauto un ūdeņraža auto? Iespējas, izmaksas, pieredze.” Semināra ekspertu rindās – Kārlis Mendziņš (uzlādets.lv), Fēlikss Zajecs (AS Latvenergo), Edgars Korsaks-Mills (Elektrum Energoefektivitātes centrs), Aivars Starikovs (Latvijas Ūdeņraža asociācija).

 

Seminārā tiks sniegts ieskats par faktoru un paradumu maiņu, kas ir neizbēgams rezultāts, iegādājoties elektroauto.


Eksperti pastāstīs par elektroauto uzlādes iespējām Latvijā, tostarp Vidzemes reģionā – kā attīstās uzlādes stacijas un kā jauniegādāto auto uzlādēt savā mājsaimniecībā.


Praktiskajā pieredzē dalīsies arī elektroauto īpašnieks Kristaps.


REĢISTRĒŠANĀS

 

 

 

.

Sanāksme par transports pēc pieprasījuma ieviešanu Latvijas sabiedriskā transporta sistēmā 

Sanāksmi iniciējusi Vidzemes plānošanas reģiona administrācija.

 

Sanāksmē aicināti piedalīties Satiksmes ministrijas pārstāve Annija Novikova, Saeimas Juridiskā biroja pārstāvis Gatis Melnūdris, administrāciju vadītāji un sabiedriskā transporta nodaļu speciālisti Kurzemes plānošanas reģionā, Latgales plānošanas reģionā, Rīgas plānošanas reģionā,  Zemgales plānošanas reģionā.

 

 

Jautājumiem: Laila Gercāne, Attīstības un projektu nodaļas vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā,laila.gercane PIE vidzeme PUNKTS lv

 

 

.

ES pētniecības un inovāciju atbalsta programmas “Apvārsnis 2020” projekta “Cities 2030” Ģenerālā asambleja

 

 

 

29. un 30. martā tiešsaistē risināsies ES pētniecības un inovāciju atbalsta programmas “Apvārsnis 2020” projekta “Cities 2030” Ģenerālā asambleja. Tā noslēgs pirmo projekta pārskata periodu. Asamblejas laikā “Cities 2030” partneri dalīsies pieredzē ar sasniegto 19 projekta partnervalstīs, viedokļiem un idejām par projekta turpmāko attīstību.

 

Pirmā diena tiks veltīta informēšanai par pirmajā projekta pārskata periodā izstrādāto metodoloģiju un rīku ieviešanu. Otrajā dienā katras valsts partneri iepazīstinās ar savās valstīs īstenotajām aktivitātēm (politikas un “dzīvās” laboratorijas (policy and living lab), radītās inovācijas utjpr.)

 

Vidzemes plānošanas reģionu Ģenerālajā asamblejā pārstāvēs un paveikto prezentēs Lelde Ābele, "CITIES 2030" projekta vadītāja VPR, lelde.abele PIE vidzeme PUNKTS lv.

 

 

.