Energoefektivitātes jaunumi

Šobrīd aktīvi noris projektu gatavošana un iesniegšana atbalsta saņemšanai energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu un valsts ēkās, piesaistot ES fondu līdzfinansējumu. Semināru organizējam ar mērķi, lai ēku renovācijas projektu īstenotājiem sniegtu informāciju par iespējām atjaunot ārējos un iekšējos inženiertīklus daudzdzīvokļu ēku ēkā.

Semināra laikā sniegsim informāciju par prasībām reglamentētās sfēras būvmateriāliem, kā arī par ugunsdrošības prasībām daudzdzīvokļu māju atjaunošanā. Pasākuma laikā eksperti informēs par iekšējo inženiertīklu (ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes) uzturēšanu un pārbūvi, par vispārīgajām prasībām un kārtību, veicot būvdarbus ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmās, stāvvadu (siltais, aukstais ūdens) maiņu, kā arī ēku koplietošanas elektrotīklu ekspluatāciju un zemā spiediena gāzesvadu pievadu pārvietošanu daudzdzīvokļu ēku siltināšanas projektos.

Seminārs “Daudzdzīvokļu ēkas atjaunošana. Ārējie un iekšējie inženiertīkli” notiks š.g. 24. aprīlī plkst. 10.00 Attīstības finanšu institūcijas Altum telpās (Doma laukums 4, Rīga). Pasākuma dienas kārtība un pieteikšanās anketa publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Dalība seminārā - bezmaksas. Papildu informācija par semināra saturu un norisi pieejama Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa, e-pasts: dzivosiltak PIE em.gov PUNKTS lv, tālr.: 67013240).

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūciju Altum sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Būvniecības valsts kontroles biroju informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” ietvaros.

Pasākumā piedalīsies Patērētāju tiesību aizsardzības centra, SIA “Latvijas standarts” AS “Sadales tīkls”, AS “Gaso”, AS “Rīgas ūdens”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Rīgas būvvaldes eksperti.

Aktuālajai informācijai par ēku renovāciju un energoefektivitātes jautājumiem aicinām sekot informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” Facebook lapā: www.facebook.com/dzivosiltak.

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālrunis 67013240
E-pasts: dzivosiltak PIE em.gov PUNKTS lv
Web: www.em.gov.lv

19.04.2018

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930