Jaunumi Vidzemes pašvaldībās

Valmieras novada pašvaldība aicina pedagoģiskās izglītības programmu studentus, kuri pēc studiju pabeigšanas plāno palikt strādāt Valmieras novada pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs, pieteikties stipendijas saņemšanai. Stipendiju piešķiršanas mērķis ir veicināt jauno speciālistu piesaisti, lai nodrošinātu pašvaldības izglītības iestāžu sekmīgu darbību.

Stipendijas apmērs pilna laika augstākās izglītības programmā studējošajam ir 300 eiro mēnesī, savukārt nepilna laika augstākās izglītības programmā studējošajam – 200 eiro mēnesī.

Pašvaldība stipendiātam maksās stipendiju 10 mēnešus gadā, un to iespējams saņemt no 2. studiju gada uz visu atlikušo studiju programmas apguves laiku, ja students pilda saistošo noteikumu un līguma par stipendijas izmaksu nosacījumus.

Pašvaldības stipendiju ir tiesības saņemt pretendentam, kurš ir pilna laika augstākās izglītības profesionālās vai akadēmiskās akreditētas programmas students vai ir nepilna laika augstākās izglītības profesionālās vai akadēmiskās akreditētas programmas students. Stipendijas pretendentam noteiktajā termiņā ir sekmīgi jānokārto nepieciešamie pārbaudījumi un pilnībā jāiegūst attiecīgajam akadēmiskā gada semestrim paredzētais kredītpunktu skaits, un nevar atrasties akadēmiskajā atvaļinājumā. Sekmju vidējais vērtējums nevar būt zemāks par astoņām ballēm.

Lai pieteiktos stipendijas saņemšanai, pretendentiem līdz 2023. gada 10. martam Valmieras novada Izglītības pārvaldē jāiesniedz šādi dokumenti:

  • iesniegums;
  • izziņa no augstskolas par studijām, pievienojot sekmju izrakstu par iepriekšējo studiju semestri;
  • pašrocīgi parakstīts apliecinājums nodibināt darba tiesiskās attiecības studiju laikā vai pēc studiju beigšanas ar Valmieras novada pašvaldības dibināto izglītības iestādi, un pēc studiju pabeigšanas nostrādāt Valmieras novada pašvaldības dibinātajā izglītības iestādē atbilstoši iegūtajai izglītībai vismaz tādu periodu, par kādu ir izmaksāta stipendija.

Dokumentus iespējams iesniegt klātienē Valmieras novada pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā; nosūtīt pa pastu pašvaldībai uz adresi Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201 (adresētu Valmieras novada Izglītības pārvaldei) vai elektroniski parakstītu iesniegumu un apliecinājumu, kam pievienota izziņa no augstskolas par studijām, nosūtīt uz e-pastu pasts PIE valmierasnovads PUNKTS lv.

Iesnieguma un apliecinājuma veidlapas publicētas šeit.

Valmieras novada pašvaldības saistošie noteikumi “Par pašvaldības stipendijas piešķiršanu studējošiem, kuri apgūst pedagoģiskās izglītības programmu” publicēti šeit.

Informāciju sagatavoja
Elīna Upīte
Valmieras novada pašvaldības
Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas
Vecākā komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

 

.

09.03.2023

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930