Sabiedriskā transporta jaunumi

Pēc XI Latvijas skolu Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem saņemta priecīga ziņa – uzņēmuma “Statoil Fuel & Retail Latvia” organizētajā konkursā, kur tiek meklēti aizrautīgākie Dziesmu un deju svētku šoferi, pieteikti arī vairāki SIA “VTU Valmiera” autobusa vadītāji, kuri svētku nedēļu pavadīja kopā ar kādu no Valmieras kolektīviem.

Pūtēju orķestris “Si bemol” nominējuši Sergeju Smorodinu, rakstot: “Mums bija divi mēģinājumi, caurlaides, ģenerālmēģinājums un koncerts, taču Sergejs noskatījās KATRU mūsu uzstāšanos!!! Tas nozīmē, ka viņš mēģinājumos ir pavadījis tikpat daudz laika, cik mēs. Visas kopīgās vēlās vakara orķestrantu dzīves stāstu sarunas tika pavadītas arī ar šoferīti. Un naktī, kad nenāca miegs, orķestrantu nakts palaidnības zināja arī viņš, protams, neiztikt arī ar stāstiem par saviem skolas laika palaidnību trikiem. Katram šoferim autobuss ir pats dārgākais, un viņš par to rūpējas, tādēļ katru reizi, kad iekāpām autobusā, viņš mums uzticēja pašu dārgāko - savu autobusu! Tagad Sergeju uzskatām kā savējo, par pateicību, ka viņš mums bijis tik lielisks, uzdāvinājām mūsu orķestra vējjaku ar Valmieras Valsts ģimnāzijas PO "Si bemol" uzdruku. Tagad visos mūsu orķestru izbraucienos gribēsim doties tieši ar viņu!”

 

Valmieras sākumskolas meiteņu un zēnu kori iesnieguši stāstu par Ainaru Āboliņu.

“A -inars Āboliņš,
U-zmanīgs uz ceļa,
T-olerants pret dziedātājiem un skolotājām,
O-ptimistisks no rīta līdz vakaram,
B-rauc droši un pārliecinoši,
U-zmundrina visu dziedošo kolektīvu,
S-irsnīgs, smaidīgs, saprotošs,
S-akām lielu PALDIES!”

 

Savukārt Valmieras Viestura vidusskolas tautas deju kopa “Vieturietis” nominējuši Nauri Šulmeistaru. “Esmu piedalījusies vairākos deju svētkos - gan pieaugušo, gan skolēnu. Pēdējos divos kā vadītāja. Jāatzīst, ka mūsu šī gada svētku šoferītis pārspēj visus iepriekš redzētos. Nebija mirklis, kad viņš nedomāja, kā labāk mums - dejotājiem. Starp dejām lielie varēja ģērbties autobusā un mazie sasildīties, kad bija salijuši. Visur paspējām laikā un arī pusdienās bijām pirmie. Kad sestdienas vakaru gribējām pavadīt Vecrīgā un sapratām, ka pēdējais tramvajs uz Juglu ir plkst. 23.53, mūsu ideālais šoferis piedāvājās atbraukt mums pakaļ, kad vien gribējām. Kuram vēl uz klubiņu braucis pakaļ lielais 49 vietu autobuss? Visi braucieni autobusā pavadīti smieklos un dziedot.”

Nobalsot par kandidātiem var Dziesmu un deju svētku mājaslapā (http://dziedundejo.lv/burtu-burviba/4/), meklētājā ierakstot autobusa vadītāja vārdu.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku atbalstītājs "Statoil Fuel & Retail Latvia" īpašā akcijā portālā dziedundejo.lv aicina iesniegt stāstus par kolorītiem Dziesmu un deju svētku kolektīvu šoferīšiem, lai kopējā balsojumā noteiktu draudzīgāko, atsaucīgāko un aizrautīgāko Dziesmu un deju svētku autobusu vadītāju Latvijā. Šoferus balvai var pieteikt līdz 19.jūlijam. Konkursa noslēgumā 20.jūlijā tiks paziņoti pieci visvairāk balsu saņēmušie šoferīši un viņu vestie kolektīvi, pieci stāstu iesniedzēji un pieci balsotāji, kuri saņems vērtīgas balvas no Statoil.

Paldies dalībniekiem par labajiem vārdiem! Dziesmu un deju svētki vienmēr saviļņojošs un pozitīvs notikums ir bijis arī autobusa vadītājiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Bulmeistare

SIA „VTU Valmiera”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: pr PIE vtu-valmiera PUNKTS lv
Mob. tel.: 26443410

14.07.2015

Notikumi

«Marts 2024»
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031