VPR jaunumi

Tikai vēl 5 dienas ikviens skolēns Latvijā kopā ar saviem klases biedriem un klases audzinātāju var piedalīties konkursā “Vidzemes ainavu dārgumus meklējot”. Nobalsojot vietnē www.ainavudargumi.lv par favorītobjektiem Vidzemē, klasei būs iespēja piedalīties izlozē un laimēt kādu no sešām ekskursijām Vidzemē, kā arī pretendēt uz speciālo balvu par atraktīvāko balsojuma iemūžināšanu fotogrāfijā. Balsojums par ainavu dārgumiem tiks pieņemts līdz 15.oktobrim plkst.23:59 – balvu izlozē piedalīsies tie klašu kolektīvi, kas būs izpildījuši konkursa nosacījumus.

Balvu grozs ir ļoti bagātīgs – klases kolektīvs, no kura saņemsim visatraktīvāko fotogrāfiju, balvā saņems piedzīvojumu Sajūtu parkā Valmierā, savukārt vēl sešas klases izlozes kārtā tiks pie vēl vairākām interesantām ekskursijām. Balvu grozā Cēsu pils izpēte, Naukšēnu muižas apmeklējums un brauciens ar plostu pa Rūjas upi, Āraišu arheoloģiskā parka izzināšana un spēle “Izlaušanās cauri gadsimtiem”, brāļu Jurjānu skaņu pasaule “Meņģeļos”, jautro velniņu dzenāšana R.Blaumaņa “Brakos” un SIA Latnature veselīgo čipšu ražotnes apmeklējums Raunā. Konkursa organizatori norāda, ka transporta pakalpojumi nokļūšanai uz objektiem konkursa ietvaros netiek nodrošināti. Plašāk ar balvu grozā esošajiem galamērķiem var iepazīties šeit.

Laimestus konkursa uzvarētāji varēs izmantot līdz pat 2018. gada 31.maijam –lieliska iespēja jau tagad nopelnīt pavasara ekskursiju!  

KONKURSA NOTEIKUMI:

1)Skolēni kopā ar skolotājiem aicināti apmeklēt vietni www.ainavudargumi.lv un sadaļā “SARAKSTS” izvēlēties līdz 10 skaistākajām Vidzemes ainavām un nobalsot par tām!

2)Balsošanas brīdis jāiemūžina fotogrāfijā un jānosūta uz ainavudargumi PIE vidzeme PUNKTS lv līdz 15. oktobrim plkst.23:59

3)Uzvarētājs tiks paziņots 18. oktobrī Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā www.vidzeme.lv , kā arī ar laimīgajiem balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi

4)Laimestus varēs izmantot līdz 2018. gada 31.maijam

Atgādinām, ka vietnē www.ainavudargumi.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts nobalsot par visiem pieciem Latvijas reģionu ainavu dārgumiem, no katra reģiona atlasot līdz pat 10 skaistākajiem un vērtīgākajiem objektiem.

Konkurss izsludināts Latvijas simtgadei veltītas aktivitātes “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt” ietvaros, kuras laikā ikviens iedzīvotājs aicināts nobalsot par katra reģiona desmit skaistākajām ainavām, tādējādi paužot savu viedokli par to, kurām no Latvijas ainavām būtu jānonāk Latvijas ainavu dārgumu krātuvē. Atlasītās 10 ainavas no katra reģiona tiks glabātas dārgumu krātuvē citām paaudzēm, tās ne tikai iemūžinot fotogrāfijās, bet papildinot ar atmiņu stāstiem, vēstures liecībām un senākiem fotomirkļiem.

Vairāk informācijas: Dace Laiva, aktivitātes koordinatore Vidzemē, Vidzemes plānošanas reģions, dace.laiva PIE vidzeme PUNKTS lv, mob.t. +371 26566680

11.10.2017

Notikumi

«Jūlijs 2018»
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031